A pamiętasz jak 93 Alfa Kolor Szok a wśród nich i ty A pamiętasz jak 94 na Złotej Hybrydy i wieczne afery Otwarte flipery gdzie zostawiałem flotę Coś co rozpoczęło nową epokę Pamiętam to dobrze i żałuje też bardzo Że tamte czasy minęły bezpowrotnie Jadąc samochodem przez stołeczne miasto Spoglądam w przeszłość i widzę stare czasy Nigdy nie zrozumiesz co to dla mnie znaczy Jeśli nie widziałeś nigdy nie zobaczysz Nigdy nie zobaczysz tych pierwszych lenarów I czarnych ortalionów spod Alfy brygady Nigdy nie zobaczysz na pasażu chłopaków Taka okazja ci się nie nadarzy Coś co minęło już nigdy nie powraca Zostają wspomnienia przy browarze z kumplami Niegdyś małolaty dzisiaj stara brygada I tysiące melanży z ładnymi towarkami Wiem że wśród pionierów swoje miejsce posiadam To było sześć lat temu a ja ciągle tu jestem I choć składam bo wiesz miałem szczęście Że od zawsze mieszkam w zajebistym mieście Ref. 2x A pamiętasz jak 93 93 Alfa Kolor Szok a wśród nich i ty A pamiętasz jak 94 94 na Złotej Hybrydy i wieczne afery Miałem sen miałem sny Pamiętam jak to było w 93 inne czasy dla rap gry
Najpierw klub Alfa potem były Hybry I z tygodnia na tydzień się ży To powraca gdy zagłębiam się w opary mgły Cofam się w ten czas Juchas spoko Numer Raz Dla 600 wciąż ten sam klimat i miejsce Zawsze szczera chęci 94 - 95 I wszystko co dobre zawsze będzie mnie kręcić Wspomnienia zawsze będę miał w pamięci Ekipa oldschoolowa Kolor Szok mnie w to wkręcił Wszystkie dobre słowa nie martwi prezydenci W tym dobrym momencie zacząłem z Dj Zero I zacząłem mieć pojęcie co się stanie U mnie zawsze spox zostanie Warszafski deszcz wielkie padanie Ref. 2x A pamiętasz jak 93 93 Alfa Kolor Szok a wśród nich i ty A pamiętasz jak 94 94 na Złotej Hybrydy i wieczne afery Psięwiary bataty i kwaśne papiery Przyspieszacz stary bądź szczery Przypomnij no sobie jak to właśnie było wtedy Gdy co drugi w potrzebie tak jak w białym niebie Poruszał się szybko i myślał też szybko A Volt puszczał muzę ale zawsze na czysto Jakby nie było zajebisty czas W głośnikach Kolor Szok i Yo Mtv Rap's w TV Każdy z nas swe pięć minut miał Ref. 2x (...) a pamiętasz a pamiętasz jak x3